• A kosarad üres.

Szövettáska több színben

990 Ft

… mert alap, hogy nem használsz nejlont.

100% pamutból készült szövet táska.

Könnyen magaddal tudod vinni bárhova és büszkén használva mutathatsz példát, hogy környezettudatosan is lehet bevásárlást intézni!

mérete: 38×42 cm
füle: 67 cm hosszú (kézben, vagy vállon is hordható)
űrtartalma: 10 liter

Némely termék egyik oldalán φ betűvel nyomott, kérheted minta nélkül is. Választható a szivárvány minden színében, találd meg melyik passzol hozzád leginkább a nézőkép változtatásával!

Kiürítés
SKU:N/A Kategória:

Leírás

100% pamutból készült szövet táska.

A termék gyártója elkötelezett az etikus termékelőállítás mellett. Vállalják, hogy nem okoznak fájdalmat senkinek, nem zsákmányolják ki sem az emberiséget, sem az állatvilágot, sem a természeti környezetet. Az etikus fogyasztásról részleteket a tudástárban olvashatsz.

Válassz színt és mintát a nézőkép változtatásával!

További információk

Tömeg 0.1 kg
Méretek 38 x 42 cm
Választható színek:

oliva, napraforgó, fukszia, benzinkék, mustár, vörösáfonya, lila, natúr, fekete, smaragd, tengerészkék, királykék, piros, narancs, levendula, burgundi, fűzöld, üvegzöld, csokoládé, fehér, rozsdanarancs, kiwizöld

Miből áll össze az Ár?

Ez a termék 990 Ft-ba kerül. Ebből 436 Ft adomány formájában a PHI Alapítvány céljait támogatja, 344 Ft-ot kap a termék gyártója és importőre és 210 Ft az államé áfa formájában.